Élet-mélység
Tahiban jártam. Öt napig csendben voltam. Találkoztam Istennel és önmagammal. Lecsendesítettem és elnémítottam lelkemet. (Zsoltárok 131,2) www.csendember.hu
Az év legsötétebb napján tüzet gyújtottunk. Hosszasan néztem, ahogyan kínlódnak az ágak a fára kicsapódott a pára miatt. A szürke füst eluralt mindent. Gyönyörű szimbólummá…
Ezen a világon minden valaki vagy valami másért él. Nem arra születtünk, hogy önmagunkat tápláljuk. A kenyér az önátadás jelképe. Vajon mit rejt magában egy…